ExTrEmE fOrUm [HR]
Za pristupiti forumu potrebno se logirati.
Ako nisi registriran, bilo bi vrijeme Very Happy
Ako ti se baš neda registrirat, barem posjeti :
|Big SMoke| Roleplay Hrparty

ako imaš problem napiši ovdje:
KLIKNI ME!

ili mi pošalji mail:
LG_Kristijan77@hotmail.com
ili mi se obrati na chatu:
|Big SMoke| Roleplay Hrparty

ExTrEmE fOrUm [HR]
Za pristupiti forumu potrebno se logirati.
Ako nisi registriran, bilo bi vrijeme Very Happy
Ako ti se baš neda registrirat, barem posjeti :
|Big SMoke| Roleplay Hrparty

ako imaš problem napiši ovdje:
KLIKNI ME!

ili mi pošalji mail:
LG_Kristijan77@hotmail.com
ili mi se obrati na chatu:
|Big SMoke| Roleplay Hrparty

ExTrEmE fOrUm [HR]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ExTrEmE fOrUm [HR]


 
Početna stranicaChatanjeGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Dobrodosli na EXTREME FORUM HR ugodnu zabavu zeli vam adm tim!

vas banner ovdje



 

 |Big SMoke| Roleplay

Go down 
Autor/icaPoruka
Bena96
Gost - manje od 25 postova
Gost - manje od 25 postova



Broj postova : 2
Bodovi: : 44191
Join date : 27.03.2012

|Big SMoke| Roleplay Empty
PostajNaslov: |Big SMoke| Roleplay   |Big SMoke| Roleplay Emptyuto oľu 27, 2012 10:25 pm

|Big SMoke| ROleplay

Imovina

Na serveru mozete posjedovati razne vrste imovina ali od mogucih vlasnistva izdvajamo vlasnistvo automobila,bicikla,motora,broda,helikoptera pa cak i aviona.Takodjer mozete kupiti svoju kucu i bizz kojih na serveru ima oko 500kuca i oko 60 bizova takodjer razni ownershipove mozete naci na serveru!Car Owner Ship je potpuno unikatan ,mozete posjedovati 3 vozila kao sto su naprimjer avion, bicikli , helikopter,brod i jos njih.


Biznisi

Biznisi se sastoje od 60 i vise bizova,mozete posedovati trafiku,kafic,rent motora,neki otmjeni restoran,oruzarnicu i jos mnogo razlicitih biznisa,razlicitih po cjeni,po velicini kao i po kvaliteti.


Kuce

Kuca ima oko 500 , koje mozete kupiti sirom Los Santosa,mozete posjedovati male,velike kuce,hotele,vikendice i jos mnogo vrsta razlicitih po stilu zivota po cjeni,postoji mnogo kuca koji obican covjek sebi nemoze priustiti.


Organizacije

Legalne

LSPD

Police Department skraceno PD je tu da odrzi red u predivnom gradu Los Santosu.Oni vode racuna o sitnim kriminalcima koji narusavaju red sirom grada Los Santosa.Njihov posao je da paze na gradjane,da su uvjek tu na svakom mjestu u bilo koje vrijeme,da su vjesti okretni i spremni da pomognu!


Gradonacelnik/Vlada

Vlada donosi vazne zakone u nasem gradu Los Santosu.Bave se zasjedanjem skupstine,porezima,imaju nadzor nad cijelim gradom.Svi clanovi rade kako bi poboljsali grad i ucinili zivot jednostavnijima za gradane Los Santosa...Gradani izabiru svoju vladu time da joj izglasaju povjerenje na glasackim izborima.




Ilegalne


GSF

GSF-Groove Street Family je opasna banda,pripadnici GSF-a su lako prepoznatljivi cesto nose odecu zelene boje.GSF je izuzetno opasna banda odlikuju ih brzi i efikasni napadi i pogadaju pravo zacrtanu metu.Vole da voze starinska kola i nerazmecu se.


Yakuza

Yakuza-clanovi yakuze su pretezno porjeklom iz Kine ili Japana.Yakuzci veoma cjene cast i mudrost.Ali takodjer oni koji ih izdaju budu ubijeni na starinske nacine,bude im odsjecena glava ili izdajniku otkinu uho/prst.


Salvatore Family

Salvatore Family je Talijanska mafia, bavili su se neilegalnim poslovima.Dolazili su u probleme sa policijom i zavrsavali su u zatvoru.Bolje da im nestajete na putu.


Balkan Mafia

BM-Balkan Mafia: je jedna od najozloglasenijih mafija.Izuzetno su organizovani i prezicni kod njih nema greske.Rijetko ostavljaju tragove za sobom tako da im je tesko uci u trag.Pocinili su nekoliko najvecih pljacki i ubojstava za koja ste ikad culi.


Hitman Agency

Hitman Agency je tajna agencija koja se sastoji od elitnih ubojica. Ovi hladnokrvni ubice su veoma su vješti sa stealth oružjima poput snipera, noža ili pak drugih oružja s kojima obavljaju svoje zadatke.




POslovi

Legalni

Advokat
Automehanicar
Detektiv
Bodyguard
Cistac ulica
Vozac busa
Boxer
Kamiondzija
Pizza boy
Farmer
Smetlar

Ilegalni

Prostitutka
DIler Oruzija
Diler Droge
Svercer Materijala
Svercer Droge
Ilegalni Farmer



DOzvole

Vozacka dozvola
Dozvola za letenje
DOzvola za ribolov
Dozvola za plovidbu



Uskoro Otvaranje Servera !!

[size=18]Forum : Forum
[Vrh] Go down
 
|Big SMoke| Roleplay
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ex-Yu Roleplay
» BlackEdition Roleplay
» NooBot Roleplay
» DX RP DeluXe RolePlay
» Space RolePlay 0.3x

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ExTrEmE fOrUm [HR] :: ReklamiranjE [OGLASI] :: Reklamiranje SA:MP servera-
Forum(o)Bir: